Aktualności » Impreza środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadka 2019
Dnia 19 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście zjawili się licznie, by wziąć udział w obchodach tego święta. Dzieci z naszego przedszkola z tej okazji pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie. W pięknie udekorowanej sali przedszkolaki przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Po występie naszych przedszkolaków na scenie powitaliśmy orkiestrę Pezet pod batutą Pani Urszuli Szkucik – Jagiełka, która zaprezentowała utwory o tematyce świątecznej.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Dziękujemy Rodzicom, którzy pomogli przy organizacji tego święta!

Zdjęcia