Aktualności » Bajkowe zakończenie przedszkola w grupie starszaków
„Życie jest pięknym krajobrazem,
bo w życiu wiele się zmienia.
Dzisiaj jesteśmy razem,
jutro zostaną wspomnienia”

19 czerwca 2019r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Pożegnaliśmy starszaków, którzy już we wrześniu przekroczą szkolne mury jako uczniowie klasy pierwszej.

Dzieci z najstarszej grupy zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i sceniczne w programie artystycznym pt. "Spotkanie bajek". W kolorowych strojach wcieliły się w znane wszystkim postacie. Pojawiły się: Smerfy z Gargamelem, krasnoludki, wilk z leśniczym, Kopciuszek z siostrami i królewiczem, Calineczka, Kot w butach, wróżki, czarownica, babcia z bajki o Czerwonym Kapturku. Wszyscy zatańczyli skoczną "belgijkę". Nie zabrakło też wesołych piosenek.

W spotkaniu uczestniczyli Rodzice, Dyrekcja i  pracownicy naszej placówki  oraz młodsze koleżanki i koledzy z przedszkola.

Po występie Pani Dyrektor uroczyście wręczyła absolwentom dyplomy oraz książki z  pamiątkową dedykacją.  Rada Rodziców ufundowała pióra, a Rodzice zakupili  dla swoich pociech kolorowe, plażowe piłki i plecaki. Było bardzo wesoło, ale nie zabrakło też chwil pełnych wzruszeń.

Życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji, wielu przygód, dużo odpoczynku i pięknej pogody. 

Rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dobrą współpracę!